piątek, maj 03, 2024

AKTORSKIE PASJE UCZNIÓW

W dniu 26 marca młodzież „Kopernika” miała możliwość obejrzenia spektaklu pt. ShowMania” przygotowanego przez Grupę Teatralną działającą przy Wołowskim Ośrodku Kultury. Przedstawienie było owocem półrocznej ciężkiej pracy, w której uczestniczyli także uczniowie naszego liceum. Na scenie można było zobaczyć w brawurowo odegranych scenach : Ewę Gierko, Michała Wojsławskiego, Justynę Mytnik, Wiktorię Dolech i Norberta Stefaniuka. Spektakl w nieco przerysowany ale tym bardziej autentyczny sposób ukazał kulisy funkcjonowania tzw. talent show, w którym niekoniecznie zdolności uczestników stają się ich największymi atutami. Kreacje stworzone przez młodych aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wielkie gratulacje!!!