piątek, maj 03, 2024

FESTIWAL TALENTÓW WSZELAKICH i DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Pierwszego dnia wiosny w Koperniku odbył się FESTIWAL TALENTÓW WSZELAKICH i DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI. Odwiedziło nas wielu Gości: Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, nasi znani społeczności lokalnej absolwenci - Pan Burmistrz Dariusz Chmura, Pan Starosta Janusz Dziarski, Dyrektor OSiR Bartosz Granat.

Nasi uczniowie zabawili się w kabaret. Przygotowali cztery zabawne skecze, wspaniale odegrane, ze świetnymi kostiumami i charakteryzacją.

Podczas realizacji swoich działań, dali prawdziwy popis talentów wszelakich: organizatorskich, pisarskich, aktorskich, wokalnych i innych artystycznych. Pokazali, jak dobrze radzą sobie ze “stresem scenicznym”, czyli tremą. Gratulacje za popisy wokalne dla naszych rozśpiewanych dziewczyn: Klaudii Kuśnierzewskiej, Władysławy Chekaliny i Agnieszki Likus. Respect! dla Moniki Kozak za popis karate girl, dzięki dla Denisa i Norberta za prowadzenie Kopernikady.

Naszym Gościom dziękujemy za liczne przybycie, ciszę podczas występów, zaangażowanie i gromkie brawa. Mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście, a ciasta Wam smakowały!

Wszyscy uczniowie - nasi i ci, którzy nas odwiedzili, stworzyliście dzisiaj fajną atmosferę w naszej szkolnej auli.

Dziękujemy za to!

Wielkie dzięki dla Pani Dyrektor Haliny Łosiewicz i nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie dzisiejszego świętowania: Pani Doroty Kadej, Katarzyny Łuczak, Magdaleny Nawój, Marty Ferenc, Darii Brody, Agnieszki Michnowskiej i wszystkim, którzy upiekli pyszne ciasta i dołożyli swoją cegiełkę do wspólnego działania.